راهنمای سایت

سایت آسانت لرن مرجع تخصصی آموزش شبکه و آی تی متشکل از بخش های جداگانه است که درباره هر کدام توضیحی کوتاه در زیر جهت آشنایی هر چه بیشتر کاربران عزیز ارائه شده است .

آموزش : اولین تب در منوی اصلی سایت که زیر شاخه آن به موارد زیر منتهی می شود :

مایکروسافت ، سیسکو ، مجازی سازی ، لینوکس : که مطالب هر عنوان در زیر شاخه همان عنوان قرار میگیرد . به عنوان مثال تمامی مطالب مرتبط با مباحث مایکروسافتی در زیرشاخه مایکروسافت قرار میگیرد .دسترسی به بعضی مطالب این شاخه برای عموم آزاد است .

تکنولوژیها : در زیر شاخه تکنولوژیها مطالب به مباحث ریزتر و تخصصی تر در هر حوزه تقسیم گردیده است تا کاربران راحت تر بتوانند به مطالب مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند . دسترسی به بعضی مطالب این شاخه برای عموم آزاد است .

کارشناسی ارشد : از آنجایی که وبسایت آسانت لرن به صورت تخصصی در حوزه شبکه فعالیت د ارد لذا بخشی را با این عنوان در نظر گرفته تا به مباحث دانشگاهی مرتبط با این حوزه بپردازد و فعلا فقط مباحث مربوط به کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات (IT) در این قسمت قرار میگیرد. این قسمت مخصوص اعضاء ویژه است .

کتابخانه آسانت لرن : از آنجایی که منابع و نرم افزارهای تخصصی مربوط به شاخه های مختلف مهندسی شبکه اعم از مایکروسافت ، سیسکو و لینوکس به سهولت در اینترنت یافت نمی شود لذا آسانت لرن با گردآوری این منابع و با اختیار قرار دادن لینک مستقیم برای کاربران عزیز دسترسی به این منابع را آسان تر نموده است . این قسمت مخصوص اعضاء ویژه است .

دوره های مجازی :
آسانت لرن قصد دارد تا انشاءالله دوره های مختلف را به صورت دوره های جامع و یا ورک شاپ به صورت ویدیویی تهیه نماید و تحت عنوان دوره های مجازی با کمترین قیمت ممکن در اختیار کاربران عزیز قرار دهد . این دوره ها از هر لحاظ با دوره های موجود در سطح اینترنت برتری خواهد داشت . محتوای این دوره ها که شامل فایل های ویدیویی هر دوره مخصوص خودش است فقط برای اعضاء ثبت نام کننده در این دوره ها قابل نمایش خواهد بود به این معنا که حتی کاربران وی آی پی هم به این دوره ها دسترسی نخواهند داشت و بایستی در این دوره به صورت جداگانه ثبت نام نمایند .
در زیر نحوه کامل ثبت نام در یک دوره تست جهت آشنایی شما عزیزان تشریح گردیده است :
ابتدا در نوار اصلی سایت به تب دوره های ویژه رفته و دوره مورد علاقه خود را انتخاب نمایید ، سپس در صفحه مورد نظر با کلیک بر دکمه ثبت نام روند ثبت نام در دوره را ادامه دهید :
doreh-1

بعد از کلیک بر روی دکمه ثبت نام به صفحه مشخصات پرداخت هدایت خواهید شد :
doreh-2

سپس با رویت جزئیات دوره و با کیلک بر دکمه “عضویت در این دوره” به صفحه بانک ارجاع داده خواهید شد .
doreh-3
بعد از وار نمودن مشخصات کارت بانکی تان بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید :
doreh-4بعد از پرداخت شما به سایت آسانت لرن ریدایرکت خواهید شد برای اطمینان بیشتر بر روی دکمه تکمیل فرآین خرید کلیک نمایید تا تاییده خرید دوره به صورت رسید برایتان به نمایش درآید :

doreh-5

بعد از این شما به مطالب دوره دسترسی کامل خواهید داشت .